Zarabianie Na Aplikacjach Mobilnych

English Version StreetBees ENG

Witam, a więc dziś opiszę wam całkiem pozytywną stronkę, na której można sobie zarobić:)
Stronka nazywa się StreetBees, posiada też aplikację na smartfony.Działa w 87 krajach na Świecie
  • Dobra ale jak możemy zarabiać?
  1. A więc tak na stronce dostajemy Płatne ankiety (od 4 do 65zł) Bardzo krótkie:)
  2. Dostępne są również inne zadania (maxymalna wartość zadania to 45funtów czyli w złotówkach to razy pięć)
  • Jakiego typu to są zadania? są to przeróżne zadania możemy dostać zadanie, aby iść do wyznaczonego sklepu i podać cenę danego produktu, i za to dostaniemy kaskę :)
  Warto mieć ciągle internet w telefonie, jeśli ma się aplikację i włączony GPS, wtedy gdy się przemieszczamy aplikacja może znaleźć nowe zadania w aktualnej lokalizacji, co daje nam większe szanse na dodatkową kaskę.
  • Nie Ma żadnego progu wypłaty, po prostu robisz zadanie i po 1-2 dniach dostajesz kaskę
Ja osobiście dostałem ankietę do zrobienia, za którą miałem dostać 4zł, robiłem ankietę około 2minut, około godz 22 danego dnia, a następnego dnia o godz 19 miałem już pieniążki na moim koncie PayPal.
  • Wypłaty tylko przez PayPal.
  • Oczywiście, za każdego poleconego, który otrzyma chociaż 1 wypłatę dostajemy symoblicznego $
 
Rejestracja
Jeśli możesz podaj przy rejestracji mój kod polecający : 72935E
Wpisz mój kod polecający a dostaniesz swoje 1 zadanie w ciągu 24godzin
Druga Aplikacja


English Version 

AppLike ENG:)

AppLike:)
AppLike Zarabiaj, Zarabianie w internecie
Fajna aplikacja App Like grasz w gry na swoim telefonie i zarabiasz mcoins, które można wypłacić w pieniążkach na konto PayPal.

Dostępne są również różne aplikacje oprócz gier, za które też zarobimy mCoins (jakiś czas siedzenia w tej aplikacji)

Np: Aplikacja dla dzieci, w której mogą tworzyć własne bajki, dziecko się zabawi, a my za to dostaniemy mCoins:)


Zainstaluj aplikację z tego linku a dostaniesz 4444mCoins na start + 25% wartości moich zarobków mCoins na stałe.
Oczywiście ja dostanę też 25% wartości twoich zarobków mCoins


----->Pobierz aplikację <-----Wypłaty już od 2zł na konto PayPal, ale nie warto wypłacać 2 zł ponieważ przy większej wypłacie płacimy mniej punktów, a punkty bardzo szybko się zbiera, szczególnie jak polecimy aplikację znajomym, to i znajomi i wy nabijecie szybko punkty.


Moim zdaniem aplikacja warta uwagi, ponieważ jeśli komuś ją polecamy, to punkty dostajemy i my i polecony, a poza tym bardzo szybko można zdobyć punkty, a kto nie chciałby dodatkowego dochoduEnglish Version

TakeTask ENG

TakeTask
Taketask zarabiaj na apliakacjach mobilnychFajna Aplikacja TakeTask, w której dostajemy wynagrodzenie za wykonywanie różnych zadań itd. przykłady zadań opiszę poniżej, oraz dodam zdjęcie.

 Bardzo łatwe zadania. Wypłata w każdej chwili na konto PayPal, jeśli nie masz konta PayPal aplikacja sama wyślę do ciebie zaproszenie do założenia takiego konta.


Ściągnij aplikację na Twój smartfon, zarejestruj się i zostań Agentem aby móc wykonywać proste zadania w Twojej okolicy. Zadania mogą być różne: sprawdzenie ceny produkty w sklepie, dostępności produktu na półce w sklepie, zdjęcie billboardu w Twojej okolicy, wypełnienie krótkiej ankiety w Twoim domu i wiele innych!

 Za każde zadanie otrzymasz wynagrodzenie pieniężne widoczne w treści zadania które wypłacane jest przez TakeTask na Twoje konto PayPal.
Wystarczy zlecić wypłatę, i za 5minut mamy już pieniążki na swoim koncie PayPal :)


Zdjęcie przykładowych zadań:
Taketask zadania zarabiaj

Ile będę dostawał za wykonanie pojedynczego zadania?

  • Za zadania z przeszłości płaclilismy od 1,5pln do 18pln w zależności od jego poziomu skomplikowania. W przyszłości możliwe, że będziemy płacić więcej. Od Twojej rzetelności w wykonywaniu zadań zależy jak szybko awansujesz i będziesz dostawać bardziej odpowiedzialne a więc lepiej płatne zadania.Czy muszę mieć dostęp do internetu w swoim smartfonie?

  • Tak. Dostęp do internetu jest potrzebny po to, żebyś na przykład mógł odebrać listę zadań. Transfer danych nie jest jednak duży - nie musisz się tego obawiać. Wynagrodzenie za wykonanie zadania zrekompensuje Ci to w zupełności :)

Czy TakeTask to coś jak praca dorywcza, zlecenia przez net, praca przez internet?

  • Nie. TakeTask to coś dużo więcej niż zarabianie w internecie.Przede wszystkim wynagrodzenia w TakeTask są dużo wyższe. Jako nasz Agent wykonujesz, przy pomocy swojego smartfona, nieszablonowe zadania często w terenie - w swojej okolicy. Wykazując się rzetelnością awansujesz na kolejne poziomy, dzięki czemu masz dostęp do większej ilości zadań. W skrócie: TakeTask to gra aplikacja na androida, która płaci. Pracujemy również nad wersjami aplikacji na Windows Mobile i iOS.


Przy rejestracji wpisz nazwę polecającego : Harl 007 , a otrzymasz 10punktów na start i twoje pierwsze zadanie dostaniesz w ciągu 24H

Aplikację możesz pobrać -----> TUTAJ <------

BuzzBee zarabiaj przez internet
A więc tak BuzzBee to bardzo fajna aplikacja, która daje nam możliwość zarabiania dodatkowych pieniążków, bez chodzenia do jakiejkolwiek pracy.


Zarabianie na tej aplikacji polega na wykonywaniu różnych zadań, ankiet itd.
Warto mieć włączoną opcję lokalizacji GPS, aby mieć więcej zadań.


Aplikacja jest dosyć fajna, bo przy wykonywaniu zadań dostajemy pieniążki, oraz specjalne punkty,
Punkty te to taka jakby nasza aktywność, im więcej tych punktów zdobędziemy, to mamy lepsze przywileje w aplikacji, np: widzimy zadania, które dostępne są w większej odległości, czy też dostajemy 5% więcej zarobków itd.


Oczywiście będąc aktywnym, można wypracować sobie fajny ranking i te bonusy za punkty :)Bardzo dużo zadań w aplikacji, oraz bardzo przyjemne zadania : Przykładowe zadanie: ostatnio dostałem zadanie iść do jakiejkolwiek Biedronki i musiałem odpowiedzieć na 4 pytania o dostępności kaw w danej biedronce i zrobienie 4 zdjęć (co zajęło mi około 3 minut), a za wykonanie tego zadania dostałem 10zł i 2500pkt :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz